Firmamız Hakkında

Demir & Kara & Kumtaş Avukatlık Bürosu Av. Ali DEMİR, Av. Arb. Engin KARA ve Av. Arb. Eser KUMTAŞ tarafından kurulmuştur. Faaliyetlerine Bursa'da devam eden büromuz; avukat, stajyer avukat ve diğer yardımcı personel kadrosuyla kurulduğu günden bugüne kadar müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu kapsamda yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişiler temsil edilmekte ve müvekkillere hedefleri ve talepleri doğrultusunda hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana, Şirketler Hukuku, Sözleşme Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku (Özellikle Markalar), İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve İcra Hukuku gibi bir çok hukuk dalını içeren, çok geniş bir yelpazede faaliyet gösterdik. Müvekkillerimize sunduğumuz hukuki danışmanlık hizmetinden başka, onları tüm Türkiye'deki Ticaret ve Hukuk Mahkemeleri önünde çok önemli davalarda aktif olarak temsil etmekteyiz.

Felsefemiz:

Müvekkillerimizin toplumsal güvenliğinin sağlanmasında kendilerini titizlikle temsil ettiğimize, haklarını korumak ve savunmak için gereken her türlü hukuki mücadeleyi vereceğimize dair inanç ve güvenlerini kazanma esasına dayanmaktadır.

Amacımız:

Her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete uygun çözümlenmesi, hukuk kurallarının tam olrak uygulanmasını her derecede yargı, kişi ve kurumlar nezdinde sağlamaktadır. Bu amaçla, Hukuk Büromuz hukuki bilgi ve tecrübelerini adalet hizmetine ve müvekkillerinin yararlanmasına tahsis eder.